Categories: Aktualności - Porady
      Date: wrz 13, 2010
     Title: Ostrzeżenie przed szkołami
Serwis informacyjny Prawo Drogowe@NEWS

W ramach tegorocznej akcji przygotowywanej przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie i Wydział Ruchu Drogowego tarnowskiej Komendy Miejskiej Policji, 1 września rano policjanci z tarnowskiej „drogówki” przeprowadzali uczniów przez jezdnie, a przepuszczającym uczniów kierowcom wręczali oprogramowanie do nawigacji MapaMap Pocket PC.W ramach tegorocznej akcji przygotowywanej przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie i Wydział Ruchu Drogowego tarnowskiej Komendy Miejskiej Policji, 1 września rano policjanci z tarnowskiej „drogówki” przeprowadzali uczniów przez jezdnie, a przepuszczającym uczniów kierowcom wręczali oprogramowanie do nawigacji MapaMap Pocket PC, zawierające funkcję ostrzegania przed zbliżaniem się do szkoły oraz specjalne ulotki z hasłem „Zwalniam przed szkołą”.

- Cieszymy się, że nasza akcja ma kolejnego partnera, MapęMap - mówi Jan Sak, dyr. MORD Tarnów. - Dzięki pomocy MapyMap nasze ostrzeżenie trafia do znacznie większej liczby kierujących, co bezpośrednio wpływa na wzrost bezpieczeństwa przed szkołami, a to jest przecież nasz wspólny cel.
- Dodatkowym rezultatem naszej współpracy będzie nowa funkcjonalność w nawigacji MapaMap - będzie to specjalny komunikat głosowy "Uwaga szkoła" pojawiający się w odległości 400 m przed szkołą
- mówi Łukasz Brzostek, kierownik działu marketingu IMAGIS SA.Link do źródła:
Informacja za

Serwis informacyjny Prawo Drogowe@NEWS