Categories: Aktualności
      Date: wrz 24, 2009
     Title: WORD Siedlce na pikniku sportowo rekreacyjnym dla policjantów i ich rodzin

Stanowisko WORD cieszyło się ogromnym powodzeniem. Dzieci - a także ich rodzice - zgłaszały się do udziału w konkursach, bo było o co walczyć.WORD Siedlce na pikniku sportowo rekreacyjnym dla policjantów i ich rodzin    W dniu 19 września br. Komenda Miejska Policji w Siedlcach, wspólnie z Zarządem Terenowym NSZZ Solidarność, zorganizowała piknik rekreacyjno – sportowy dla policjantów i ich rodzin. Impreza odbywała się w Ośrodku Rekreacyjnym „Kanałek” w Zbuczynie.

    Organizatorzy w programie przewidzieli konkursy wiedzy o ruchu drogowym dla dzieci - do ich przeprowadzenia zaprosili pracownika WORD Jerzego Chmielińskiego.
Pan Jerzy, przy wsparciu mł. asp. Janusza Cabaja z Sekcji Kontroli Ruchu Drogowego w Siedlcach WRDKWP z s. w Radomiu przygotowali krótkie testy dla starszych, zagadki dla młodszych, zabrali też ze sobą symulator zderzeń.

    Stanowisko WORD cieszyło się ogromnym powodzeniem. Dzieci - a także ich rodzice - zgłaszały się do udziału w konkursach, bo było o co walczyć. Dyrektor WORD zakupił na ten cel atrakcyjne nagrody w postaci kasków rowerowych, plecaków turystycznych gier dydaktycznych, piłek koszykowych i nożnych, różnych elementów odblaskowych.Kolejka tworzyła się również przy symulatorze zderzeń.

    Impreza była okazją do rodzinnego, aktywnego wypoczynku na łonie natury. Dzieci, bawiąc się. miały możliwość wykazać się wiedzą w konkursach, natomiast symulator zderzeń dostarczył niesamowitych wrażeń również dorosłym.

    Pogoda w tym dniu sprzyjała policjantom i ich rodzinom, a specjalnie dla nich przybył na imprezę komisarz Jacek.


Jerzy Chmieliński i Janusz Cabaj z komisarzem Jackiem.


Komisarz Jacek, ulubieniec dzieci.


Nawet maluchy próbowały zjeżdżać.


Radość przed zjazdem, a po... - różnie bywało.