Categories: Aktualności - Porady
      Date: cze 10, 2015
     Title: Warszawa, sobota, 13 czerwca br. Piknik „Bezpieczne Wakacje” w Parku Praskim

Do udziału w rodzinnej imprezie plenerowej pn. Piknik „Bezpieczne Wakacje”, która odbędzie się w sobotę, 13 czerwca 2015 roku w Parku Praskim, zapraszają: Rada oraz Zarząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Poza występami na scenie muszli koncertowej oraz szerokim wachlarzem atrakcji na terenie parku, w programie imprezy wyjątkowe miejsce zajmują działania profilaktyczne i edukacyjne.    Do udziału w rodzinnej imprezie plenerowej pn. Piknik „Bezpieczne Wakacje”, która odbędzie się w sobotę, 13 czerwca 2015 roku w Parku Praskim, zapraszają: Rada oraz Zarząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

    Poza występami na scenie muszli koncertowej oraz szerokim wachlarzem atrakcji na terenie parku, w programie imprezy wyjątkowe miejsce zajmują działania profilaktyczne i edukacyjne. Przez wspólną zabawę uczestnicy pikniku będą mogli poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności, które pozwolą zdrowo i bezpiecznie spędzić wakacyjny czas.

W programie:

Ponadto wśród atrakcji dla najmłodszych:

    Na scenie muszli koncertowej wystąpią m.in.: Kosmokwaki, Cereus, Ryszard Makowski, Etna, Exaited oraz K.A.S.A. & The CzadMakers.

    Tegoroczna odsłona Pikniku „Bezpieczne Wakacje” to doskonała okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu w rodzinnym gronie. Spotkajmy się już 13 czerwca w Parku Praskim!Plakat Pikniku „Bezpieczne wakacje”.


Szczegółowy program Pikniku.

Polub Nas na Facebook-u :-)