Categories: Aktualności
      Date: pa 26, 2014
     Title: Powiat płoński: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”

5 listopada br. w Zespole Szkół w Raciążu odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.Powiat płoński: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”    5 listopada br. o godzinie 13.00 w Zespole Szkół przy ul. Kilińskiego 64 w Raciążu odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.


    250 dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych i klas I-II szkół gimnazjalnych z powiatu płońskiego, reprezentujących Baboszewo, Czerwińsk, Dzierzążnię, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk, Raciąż, Sochocin i Załuski, przystąpi do konkursu z wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Po rozwiązaniu testu z zakresu przepisów ruchu drogowego, najlepsi uczniowie przystąpią do części praktycznej – będą uczestniczyli w przejeździe po torze rowerowym.

    Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy Finału powiatowego Konkursu otrzymają zestawy rowerzysty zawierające: kask rowerowy, pas naramienny, oświetlenie do roweru oraz elementy odblaskowe.

Polub Nas na Facebook-u :-)