Categories: Aktualności - Porady
      Date: pa 17, 2014
     Title: Kamery, aparaty i smartfony w dłoń – rusza konkurs na happening!

Lubicie rozgrywki, w których można zaprezentować umiejętności? PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłaszają konkurs na happening edukacyjny dla szkół podstawowych. Zasady są bardzo proste: razem z kolegami z klasy, przyjaciółmi ze szkoły zorganizujcie happening, dotyczący bezpieczeństwa kolejowego. Ciekawy materiał audiowizualny z jego realizacji prześlijcie wraz z formularzem zgłoszeniowym organizatorowi do 30 listopada.Kamery, aparaty i smartfony w dłoń – rusza konkurs na happening!    Lubicie rozgrywki, w których można zaprezentować umiejętności? PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłaszają konkurs na happening edukacyjny dla szkół podstawowych.

    Zasady są bardzo proste: razem z kolegami z klasy, przyjaciółmi ze szkoły zorganizujcie happening dotyczący bezpieczeństwa kolejowego. Ciekawy materiał audiowizualny z jego realizacji prześlijcie wraz z formularzem zgłoszeniowym organizatorowi do 30 listopada. Najlepsze materiały zostaną nagrodzone czekami pieniężnymi dla szkoły:

    Dodatkowo w ramach konkursu przewidziane są trzy wyróżnienia w kwocie po 1 000,00 zł.

    Konkurs organizowany jest w ramach kampanii społecznej: Bezpieczny przejazd – „Zatrzymaj się i żyj!”. Celem akcji, trwającej nieprzerwanie od 2005 r, jest kształtowanie właściwych zachowań na przejazdach oraz terenach kolejowych. Statystyki pokazują, że liczba wypadków na przejazdach w ciągu ostatnich 10 lat spadła o ponad 10%. Nadal 98% z nich powodują nieostrożni kierowcy.

    Regulamin konkursu został opublikowany na stronach internetowych:

www.bezpieczny-przejazd.pl  i  www.plk-sa.pl

Nie zwlekaj – dołącz do grona uczestników konkursu. Zapraszamy!


Polub Nas na Facebook-u :-)