Categories: Aktualności
      Date: pa 16, 2014
     Title: Powiat Mińsk Maz.: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”

22 października br. w Zespole Szkół Nr 2 w Makowie Mazowieckim odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.Powiat Mińsk Maz.: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”    W dniu 22 października br. o godzinie 13.00 w Zespole Szkół Nr 2 przy ul. Gen. Pułaskiego 15 w Makowie Mazowieckim odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.


    220 dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych i klas I-II szkół gimnazjalnych z powiatu makowskiego, reprezentujących Czerwonkę, Karniewo, Krasnosielc, Maków Mazowiecki, Młynarze, Płoniawy-Bramurę, Różan, Rzewnie, Sypniewo i Szelków, przystąpi do konkursu wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Po rozwiązaniu testu z zakresu przepisów ruchu drogowego, najlepsi uczniowie przystąpią do części praktycznej – będą uczestniczyli w przejeździe po torze rowerowym.

    Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy Finału powiatowego Konkursu otrzymają zestawy rowerzysty zawierające: kask rowerowy, pas naramienny, oświetlenie do roweru oraz elementy odblaskowe.
Polub Nas na Facebook-u :-)