Categories: Aktualności
      Date: maj 21, 2014
     Title: Powiat żuromiński: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”

4 czerwca br. w Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.Powiat żuromiński: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”    4 czerwca br. o godzinie 13.00 w Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 61 odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.


    140 dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych i klas I-II szkół gimnazjalnych z powiatu żuromińskiego reprezentujących Bieżuń, Kuczbork Osadę, Lubowidz, Lutocin, Siemiątkowo i Żuromin przystąpi do konkursu z wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Po rozwiązaniu testu z zakresu przepisów ruchu drogowego, najlepsi uczniowie przystąpią do części praktycznej – będą uczestniczyli w przejeździe po torze rowerowym.

    Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy Finału powiatowego Konkursu otrzymają zestawy rowerzysty zawierające: kask rowerowy, kamizelkę odblaskową, oświetlenie do roweru, elementy odblaskowe oraz podręcznik „Moje pierwsze prawo jazdy - karta rowerowa”.
Polub Nas na Facebook-u :-)