Categories: Aktualności
      Date: mar 27, 2014
     Title: Powiat ciechanowski: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”

W dniu 14 maja 2014 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Ciechanowie odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.Powiat ciechanowski: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”    W dniu 14 maja 2014 r. o godzinie 13.00 w Zespole Szkół Nr 2 przy ul. Czarnieckiego 40 w Ciechanowie odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.

    200 dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych i klas I-II szkół gimnazjalnych, reprezentujących 8 gmin i 2 miasta z powiatu ciechanowskiego (Ciechanów, Glinojeck, Gołymin Ośrodek, Grudusk, Ojrzeń, Opinogóra, Regimin, Sońsk) przystąpi do konkursu z wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Po rozwiązaniu testu z zakresu przepisów ruchu drogowego, najlepsi uczniowie przystąpią do części praktycznej – będą uczestniczyli w przejeździe po torze rowerowym.

    Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy Finału powiatowego Konkursu otrzymają zestawy rowerzysty zawierające: kask rowerowy, kamizelkę odblaskową, oświetlenie do roweru, elementy odblaskowe oraz podręcznik „Moje pierwsze prawo jazdy - karta rowerowa”.
Polub Nas na Facebook-u :-)