Categories: Aktualności - Porady
      Date: lut  7, 2014
     Title: Dwa konkursy organizuje WORD Warszawa

Wszystkie Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego, na mocy ustawy, ale także w poczuciu misji, aktywnie włączają się w promocję bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród najmłodszych – przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. WORD w Warszawie zaprasza: uczniów szkół średnich z terenu Warszawy i ościennych powiatów do udziału w ˛konkursie fotograficznym pt. „Fotoradar”, a uczniów gimnazjów z terenu Warszawy i ościennych powiatów w konkursie plastycznym pt. „Mój całkiem nowy znak drogowy”.Dwa konkursy organizuje WORD Warszawa    Wszystkie Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego, na mocy ustawy, ale także w poczuciu misji, aktywnie włączają się w promocję bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród najmłodszych – przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.

WORD w Warszawie zaprasza:

- uczniów szkół średnich z terenu Warszawy i ościennych powiatów do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Fotoradar”

- uczniów gimnazjów z terenu Warszawy i ościennych powiatów w konkursie plastycznym pt. „Mój całkiem nowy znak drogowy”.

Szczegóły, terminy i inne informacje przedstawiamy w załącznikach – listach, które WORD w Warszawie kieruje do Dyrektorów szkół średnich i gimnazjów z Warszawy i ościennych powiatów.

Zapraszamy, zachęcamy.

Załączniki:

  1. List do Dyrektorów gimnazjów z Warszawy i ościennych powiatów. pobierz ->>
  2. List do Dyrektorów szkół średnich z Warszawy i ościennych powiatów. pobierz ->>
Polub Nas na Facebook-u :-)