Categories: Aktualności
      Date: wrz 13, 2013
     Title: Przasnysz: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”

26 września br., w Szkole Podstawowej Nr 2 przy ul. Jana Kilińskiego 1 w Przasnyszu, odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.Przasnysz: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”    26 września br., o godzinie 13.00, w Szkole Podstawowej Nr 2 przy ul. Jana Kilińskiego 1 w Przasnyszu, odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.

    Dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych i klas I-II szkół gimnazjalnych, reprezentujące 4 gminy i miasto z powiatu przasnyskiego (Chorzele, Czernice Borowe, Jednorożec, Krasne, Krzynowłoga Mała, Przasnysz) przystąpią do konkursu wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym: część teoretyczna – test z zakresu przepisów ruchu drogowego, część praktyczna - przejazd po torze rowerowym.

    Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy Finału powiatowego Konkursu otrzymają zestawy rowerzysty zawierające: kask rowerowy, kamizelkę o dblaskową, oświetlenie do roweru, elementy odblaskowe oraz podręcznik „Moje pierwsze prawo jazdy - karta rowerowa”.

    W eliminacjach gminnych weźmie udział ok. 2.700 dzieci, a do finału przystąpi 160 dzieci.
Polub Nas na Facebook-u :-)