Categories: Aktualności - Porady
      Date: maj 14, 2013
     Title: W rejonie siedleckim wyłoniono reprezentantów do etapu wojewódzkiego Turnieju BwRD i MTM.

6 maja br. najlepsze drużyny w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów z pięciu powiatów: łosickiego, garwolińskiego, siedleckiego, sokołowskiego i węgrowskiego walczyły o zaszczyt reprezentowania rejonu siedleckiego w etapie wojewódzkim Turnieju BwRD. 13 maja br. natomiast zespoły z 11 szkół ponadgimnazjalnych reprezentowały swoje powiaty w etapie rejonowym Ogólnopolskiego MTM.W rejonie siedleckim wyłoniono reprezentantów do etapu wojewódzkiego Turnieju BwRD i MTM    6 maja br. najlepsze drużyny w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów z pięciu powiatów: łosickiego, garwolińskiego, siedleckiego, sokołowskiego i węgrowskiego walczyły o zaszczyt reprezentowania rejonu siedleckiego w etapie wojewódzkim Turnieju BwRD.

W kategorii szkół podstawowych przepustkę na etap wojewódzki wywalczyły:
   1. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sokołowie Podlaskim – drużyna w składzie: Adrianna Tomczuk, Julia Kraska, Tomasz Buczyński , opiekun Włodzimierz Kucharczyk;
   2. Szkoła Podstawowa w Zbuczynie – Kacper Celiński, Mateusz Miescicki, Łukasz Turski, opiekun Jarosław Soszyński.

    13 maja br. natomiast 11 szkół ponadgimnazjalnych reprezentowało swoje powiaty w etapie rejonowym Ogólnopolskiego MTM. Zawodnicy mieli do wykonania 4 zadania - test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, I pomoc przedmedyczną, jazdę motorowerem po wyznaczonym torze oraz jeden zawodnik z drużyny - jazdę samochodem z talerzem Stewarda.
Nad prawidłowym przebiegiem eliminacji czuwała komisja sędziowska w składzie: