Categories: Aktualności
      Date: mar 20, 2013
     Title: Zwoleń: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”

10 kwietnia 2013 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Wł. Jagiełły w Zwoleniu odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.Zwoleń: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”    10 kwietnia 2013 r., o godzinie 13.00, w Publicznej Szkole Podstawowej im. Wł. Jagiełły w Zwoleniu, przy ul. Ludowej 35, odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.

    Dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych i klas I-II szkół gimnazjalnych, reprezentujące 4 gminy i miasto z powiatu zwoleńskiego (Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń) przystąpią do konkursu wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, biorąc udział w egzaminie teoretycznym (test z zakresu przepisów ruchu drogowego) oraz praktycznym (przejazd po torze rowerowym).

    Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy Finału powiatowego Konkursu otrzymają zestawy rowerzysty zawierające: kask rowerowy, kamizelkę odblaskową, oświetlenie do roweru, elementy odblaskowe oraz podręcznik „Moje pierwsze prawo jazdy - karta rowerowa”.

    W eliminacjach gminnych weźmie udział ok. 2.320 dzieci, a do finału przystąpi 120 dzieci.
Polub Nas na Facebook-u :-)