Categories: Aktualności
      Date: lut 14, 2013
     Title: Białobrzegi: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”

6 marca br., w Hali Sportowej w Białobrzegach, odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.Białobrzegi: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”    6 marca br., o godzinie 13.00, w Hali Sportowej w Białobrzegach przy ul. Reymonta 13a, odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.

    Dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych i klas I-II szkół gimnazjalnych, reprezentujące 6 gmin i 2 miasta z powiatu białobrzeskiego (Białobrzegi, Promna, Radzanów, Stara Błotnica, Stromiec, Wyśmierzyce) przystąpią do konkursu wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, biorąc udział w egzaminie teoretycznym (test z zakresu przepisów ruchu drogowego) oraz praktycznym (przejazd po torze rowerowym).

    Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy Finału powiatowego Konkursu otrzymają zestawy rowerzysty zawierające: kask rowerowy, kamizelkę odblaskową, oświetlenie do roweru, elementy odblaskowe oraz podręcznik „Moje pierwsze prawo jazdy - karta rowerowa”.

    W eliminacjach gminnych weźmie udział ok. 2.160 dzieci, a do finału przystąpi 140 dzieci.
Polub Nas na Facebook-u :-)