Categories: Aktualności - Porady
      Date: lut  7, 2013
     Title: Bezpieczne ferie zimowe w Wiosce Dziecięcej SOS w Siedlcach

W dniu 29 stycznia br. na zaproszenie kierownictwa Wioski Dziecięcej SOS w Siedlcach pan Jerzy Chmieliński z WORD Siedlce wspólnie ze st. asp. Januszem Cabajem z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Siedlcach uczestniczyli w spotkaniu z wychowankami, którzy nie wyjechali na ferie zimowe.Bezpieczne ferie zimowe w Wiosce Dziecięcej SOS w Siedlcach    W dniu 29 stycznia br. na zaproszenie kierownictwa Wioski Dziecięcej SOS w Siedlcach pan Jerzy Chmieliński z WORD Siedlce wspólnie ze st. asp. Januszem Cabajem z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Siedlcach uczestniczyli w spotkaniu z wychowankami, którzy nie wyjechali na ferie zimowe.

    Celem spotkania było omówienie bezpiecznego zachowania uczestników ruchu drogowego, szczególnie zimą, gdy na drogach panują trudne warunki. Wychowankowie obejrzeli film edukacyjny, wysłuchali pogadanki, mieli możliwość zadawania pytań prowadzącym. Dużym zainteresowaniem cieszył się symulator motoroweru, każdy miał możliwość spróbowania jazdy symulacyjnej. Okazało się, że nie jest to takie łatwe.

    Na zakończenie przeprowadzono krótki konkurs z treści przedstawianych podczas spotkania, a zwycięzców nagrodzono. Nagrody ufundował WORD Siedlce.


Fotorelacja ze spotkania


Polub Nas na Facebook-u :-)