Categories: Aktualności - Porady
      Date: lis 19, 2012
     Title: Kino domowe za kamizelki

Jak wygrać kino domowe i wiele atrakcyjnych nagród? – odpowiedź jest bardzo prosta. Wystarczy jeździć jednośladem w kamizelce odblaskowej. Policjant wręcza los, który trafi do puli potencjalnych zwycięzców.Kino domowe za kamizelki    Jak wygrać kino domowe i wiele atrakcyjnych nagród? – odpowiedź jest bardzo prosta. Wystarczy jeździć jednośladem w kamizelce odblaskowej. Policjant wręcza los, który trafi do puli potencjalnych zwycięzców. Nagrodą gwarantowaną jest bezpieczeństwo na drodze.

    W poniedziałek, 19 listopada, w Sokołowie Podlaskim policjanci rozdawali rowerzystom kamizelki odblaskowe w ramach drugiej edycji kampanii „Widoczny, czyli bezpieczny”. Policjanci mieli pełne ręce roboty, aby ubierać bezpiecznych kierujących.

    Pierwsza edycja kampanii przyczyniła się do wzrostu świadomości kierujących jednośladami. Z zadowoleniem obserwujemy, że na naszych drogach coraz więcej osób jeździ w kamizelkach. Nadal jednak jest to poważny problem.

    „Widoczny, czyli bezpieczny” to również niecodzienny konkurs. Można w nim wygrać kino domowe oraz wiele wartościowych nagród. Wystarczy jechać rowerem lub motorowerem w kamizelce odblaskowej, a policjanci wręczą los, który będzie brał udział w losowaniu nagród. W drugiej edycji fundatorami nagród jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach oraz Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim, który już ufundował dla rowerzystów kamizelki odblaskowe.

    Zapraszamy do udziału w konkursie. Pamiętajmy, że biorąc w nim udział, dwa razy zyskujemy. Oprócz nagrody, na pewno zyskamy swoje bezcenne bezpieczeństwo. Niech przyświeca nam krótkie hasło kampanii „Widoczny, czyli bezpieczny”

Opracował:
KPP Sokołów Podlaski
asp. szt. Sławomir Tomaszewski

Fotorelacja z uroczystości wręczenia nagród.

Polub Nas na Facebook-u :-)