Categories: Aktualności - Porady
      Date: lis 12, 2012
     Title: Suwałki: konkurs plastyczny

W ramach akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły” organizowanej przez Komendę Miejską Policji i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach został przeprowadzony konkurs plastyczny dla sześciolatków i siedmiolatków ze szkół podstawowych i przedszkoli.Suwałki: konkurs plastyczny    W ramach akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły” organizowanej przez Komendę Miejską Policji i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach został przeprowadzony konkurs plastyczny dla sześciolatków i siedmiolatków ze szkół podstawowych i przedszkoli.

    Przedmiotem konkursu było przedstawienie treści na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym w formie krótkiej rymowanki wraz z dołączoną pracą plastyczną wykonaną w dowolnej technice na kartce formatu A-4.

    Podsumowanie wyników i wręczenie nagród odbyło się 29.10.2012 r. w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach. Przesłane prace - około 100 - można oglądać na wystawie plastycznej. Nagrody ufundowali: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach i Krajowa Rada BRD w Warszawie.

Opracował:
Aleksander Czuper
Główny specjalista ds. BRD

Fotorelacja z uroczystości wręczenia nagród.Polub Nas na Facebook-u :-)