Categories: Aktualności - Porady
      Date: pa 22, 2012
     Title: WORD Ciechanów: finał Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

19 października 2012 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Ciechanowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego, zorganizowanym w ramach współpracy WORD z Katolickim Radiem Ciechanów.WORD Ciechanów: finał Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego    19 października 2012 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Ciechanowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego, zorganizowanym w ramach współpracy WORD z Katolickim Radiem Ciechanów.

    W spotkaniu, które transmitowane było na żywo na antenie KRC, udział wzięli: Dyrektor WORD - Anna Katarzyna Gwoździk, przedstawiciele Wydziału ds. Szkoleń i BRD, Dyrektor rozgłośni - ks. Jacek Kędzierski wraz z przedstawicielami redakcji oraz uczestnicy Konkursu. Na gości czekał słodki poczęstunek oraz wspaniałe nagrody.

    Łącznie w konkursie udział wzięło 17 słuchaczy, w dwóch kategoriach: w kategorii dorosłych - 10 osób, a w kategorii dzieci - 7 osób. Wśród dzieci najlepszy okazał się Bartek Paczkowski, z dorosłych natomiast najlepiej odpowiadała Marzena Czajkowska. Zwycięzcy z siedziby WORD wyjechali wysokiej klasy rowerami górskimi, które były nagrodami głównymi w Konkursie. Pozostali uczestnicy również zostali docenieni za swoją wiedzę i odwagę. Czekały na nich nagrody pocieszenia: „Zestawy rowerowe” dla młodszych uczestników, a dla dorosłych – Pendrive’y 8 GB. Wręczone przez Dyrekcję nagrody wywołały uśmiechy nie tylko na twarzach uczestników konkursu, ale i najbliższych, którzy towarzyszyli im w tym niecodziennym spotkaniu. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że była to nie tylko okazja do sprawdzenia wiedzy, ale i do poruszenia ważnego tematu, jakim jest nasze bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

    Sponsorem nagród w Konkursie był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie.
Polub Nas na Facebook-u :-)