Categories: Aktualności
      Date: wrz 14, 2012
     Title: Konkurs „Bezpieczna droga do szkoły” w pow. sokołowskim

4 października br., o godzinie 13.00 w Zespole Oświatowym im. św. Królowej Jadwigi w Bielanach Jarosławach odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.Konkurs „Bezpieczna droga do szkoły” w pow. sokołowskim    4 października br., o godzinie 13.00, w Zespole Oświatowym im. św. Królowej Jadwigi w Bielanach Jarosławach odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.

    Dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych i klas I-II szkół gimnazjalnych, reprezentujące 8 gmin i 2 miasta z powiatu Sokołowskiego (Bielany, Ceranów, Jabłonna Lacka, Kosów Lacki, Repki, Sabnie, Sokołów Podlaski, Sterdyń) przystąpią do konkursu wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, biorąc udział w egzaminie teoretycznym (test z zakresu przepisów ruchu drogowego) oraz praktycznym (przejazd po torze rowerowym).

    Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy Finału powiatowego Konkursu otrzymają zestawy rowerzysty zawierające: kask rowerowy, kamizelkę odblaskową, oświetlenie do roweru, elementy odblaskowe oraz podręcznik „Moje pierwsze prawo jazdy – karta rowerowa”.

    W eliminacjach gminnych weźmie udział ok. 3.360 dzieci, a do finału przystąpi 180 dzieci.


Sprawę prowadzi:
Ewa Dymarska
tel. ()0-22) 59-79-706
Polub Nas na Facebook-u :-)