Categories: Aktualności - Porady
      Date: lip 11, 2012
     Title: XIV LATO na ROWERZE z PTTK i WORD Suwałki

W okresie od 7 lipca do 25 sierpnia 2012 r. w ramach imprezy będzie można uczestniczyć w siedmiu etapach – trasach rajdowych, które przebiegać będą najatrakcyjniejszymi szlakami turystycznymi Suwałk i Suwalszczyzny.XIV LATO na ROWERZE z PTTK i WORD Suwałki    Wystartowaliśmy po raz czternasty w dniu 7 lipca br. o godz. 1000 spod siedziby PTTK w Suwałkach na wieloetapowy rajd rowerowy ,,XIV Lato na rowerze z PTTK 2012”. W okresie od 7 lipca do 25 sierpnia 2012 r. w ramach imprezy będzie można uczestniczyć w siedmiu etapach – trasach rajdowych, które przebiegać będą najatrakcyjniejszymi szlakami turystycznymi Suwałk i Suwalszczyzny.

    Organizatorem imprezy jest PTTK Oddział w Suwałkach, który opracował trasy, zapewnił opiekę i przewodników na nich oraz nagrody w konkursach.

    Współorganizatorem jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach, który odpowiada za właściwe przygotowanie sprzętu pod względem bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Dlatego rowery zostały oklejone odblaskami. Udzielono instruktażu zasad poruszania się w kolumnie na drogach publicznych. Wszyscy uczestnicy otrzymali kamizelki odblaskowe od WORD Suwałki. Te czynności będą kontynuowane przy kolejnych etapach.

Celem tej imprezy jest:

    WORD Suwałki i PTTK Oddział w Suwałkach zachęcają do udziału w kolejnych trasach rajdowych, które odbywają się w następujących terminach:Start godz. 10:00 – przy siedzibie PTTK.

Zgłoszenia przyjmuje PTTK Oddział w Suwałkach, 16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 37, tel.: 87 566 59 61.

    Każdy etap kończy się ogniskiem, konkursem podsumowującym turystyczną wiedzę zdobytą na rajdzie i umożliwiającym wymianę poglądów na tematy organizacyjno-turystyczne.

Zapraszamy !!!

"Cudze chwalicie swego nie znacie”.

Fotorelacja z imprezy
Opracował:

Aleksander Czuper
Główny specjalista ds. BRD
aleksander.czuper@word.suwalki.pl
tel.: 87 563 16 60 wewn. 33
Polub Nas na Facebook-u :-)