Categories: Aktualności - Porady
      Date: maj 24, 2012
     Title: Motocykliści dzieciom

26 maja motocykliści pokażą, że oprócz pasji, jaką są dla nich dwa kółka, liczy się także pomoc najbardziej potrzebującym. To za ich sprawą, na twarzach chorych dzieci przebywających w Centrum Zdrowia Dziecka pojawią się uśmiechy.Motocykliści dzieciom    26 maja motocykliści pokażą, że oprócz pasji, jaką są dla nich dwa kółka, liczy się także pomoc najbardziej potrzebującym. To za ich sprawą, na twarzach chorych dzieci przebywających w Centrum Zdrowia Dziecka pojawią się uśmiechy. Impreza pod hasłem „Wieziemy Uśmiech na Dwóch Kołach” rozpocznie się o godzinie 10.00.

    Członków Stowarzyszenia Motocyklistów łączy nie tylko pasja związana z jazdą na dwóch kółkach – jednoczy ich również chęć pomocy innym. Od wielu lat motocykliści zgromadzeni w VFR Owners Club Polska organizują charytatywne akcje na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka i domów dziecka.

    Już szósty raz Stowarzyszenie Motocyklistów organizuje imprezę z okazji Dnia Dziecka w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu (Warszawa). Skierowana jest ona przede wszystkim do dzieci hospitalizowanych w CZD. Udział w niej mogą wziąć jednak wszystkie dzieci oraz ich rodzice. Mile widziane jest również wsparcie instytucji, które charytatywnie pragną włączyć się w przygotowanie akcji.

    Na 26 maja Stowarzyszenie Motocyklistów oraz sponsorzy, przygotowują dla chorych dzieci moc atrakcji. Rozpoczynająca się o godzinie 10.00 impreza pod hasłem „Wieziemy Uśmiech na Dwóch Kołach” zakończy się po południu, a podczas jej trwania dzieci będą mogły m.in. pojeździć na motocyklach, quadach i pojazdach specjalnych. Wielką atrakcją dla najmłodszych będą również pokazy grupy paramilitarnej Air Soft Gun. Podopieczni CZD będą mogli wziąć udział w specjalnie dla nich zorganizowanych konkursach i zabawach.

    W akcję zaangażowali się również funkcjonariusze Motocyklowej Asysty Honorowej Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, a także Biura Operacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji, którzy zaprezentują swoje umiejętności. Wręczą oni również prezenty dzieciom, które ze względu na swój stan zdrowia, nie mogą opuścić szpitala.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w akcji.Polub Nas na Facebook-u :-)