Categories: Aktualności - Porady
      Date: mar  1, 2012
     Title: Ostatnia szansa na wyjazd do Francji

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie uczniowie szkół podstawowych mogą wziąć udział w ogólnopolskim konkursie „Twój pomysł, Twoja inicjatywa”, organizowanym w ramach 12. edycji programu Renault „Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich”.Ostatnia szansa na wyjazd do Francji    Jeszcze tylko przez dwa tygodnie uczniowie szkół podstawowych mogą wziąć udział w ogólnopolskim konkursie „Twój pomysł, Twoja inicjatywa”, organizowanym w ramach 12. edycji programu Renault „Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich”. Autorzy najciekawszego projektu pojadą na międzynarodowy finał do Parku EuroDisneyland pod Paryżem.

    Konkurs „Twój pomysł, Twoja inicjatywa”, skierowany do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych w całej Polsce, polega na zrealizowaniu lokalnej akcji promującej bezpieczeństwo w ruchu drogowym lub/i ekologiczne formy transportu. Termin nadsyłania projektów konkursowych został przedłużony do 15 marca 2012 roku. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy jak najszybciej wysłać:

    Nadesłane na konkurs projekty oceni jury złożone z przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej, Biura Rzecznika Praw Dziecka, Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, Instytutu Transportu Samochodowego, patronów medialnych i organizatorów. Jury zakwalifikuje do kolejnego etapu 5 grup, a także przyzna 25 wyróżnień. Najlepsza piątka będzie rywalizować o nagrodę główną podczas krajowego finału konkursu, który odbędzie się w kwietniu 2012 roku w Warszawie.

    Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd zwycięskiej grupy w czerwcu 2012 roku na międzynarodowy finał do Francji. Podczas finału zostanie wręczona nagroda specjalna za najlepszą kampanię zrealizowaną spośród wszystkich państw uczestniczących w konkursie organizowanym w ramach programu Renault „Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich”. Zwieńczeniem spotkania będzie wycieczka do Parku EuroDisneyland pod Paryżem.

    Więcej szczegółów związanych z konkursem, w tym poradnik i regulamin, znajduje się na stronie internetowej www.bezpieczenstwo.renault.pl.


Przykladowa akcja - SP nr 90 Poznań.Strona internetowa.Polub Nas na Facebook-u :-)