Categories: Aktualności
      Date: sty 31, 2012
     Title: Powiat Pruszków: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły” w Nadarzynie

29 lutego br. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nadarzynie odbędzie się uroczysty Finał powiatowy Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.Powiat Pruszków: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły” w Nadarzynie    29 lutego br. o godzinie 13.00 w Gimnazjum im. Jana Pawła II przy ul. Żółwińskiej 41 w Nadarzynie odbędzie się uroczysty Finał Powiatowy Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.

    Dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych i klas I-II szkół gimnazjalnych, reprezentujące 4 gminy i 3 miasta z powiatu pruszkowskiego (Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Piastów, Pruszków, Raszyn), wezmą udział w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym - w egzaminie teoretycznym (test z zakresu przepisów ruchu drogowego) oraz praktycznym (przejazd po torze rowerowym).

    Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy Finału Powiatowego Konkursu otrzymają zestawy rowerzysty zawierające: kask rowerowy, kamizelkę odblaskową, oświetlenie do roweru, elementy odblaskowe oraz podręcznik „Moje pierwsze prawo jazdy – karta rowerowa”.

    W eliminacjach gminnych weźmie udział ok. 7.200 dzieci, a do Finału powiatowego przystąpi 120 dzieci.Polub Nas na Facebook-u :-)