Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Nowa, aktualna "Karta rowerowa" już w sprzedaży - zawiera zmiany prawa wprowadzone w maju 2011 roku

09-08-2011, kategoria Aktualności - Porady

Uwaga! Ważne!


Nowa, aktualna "Karta rowerowa" już w sprzedaży

- zawiera zmiany prawa wprowadzone w maju 2011 roku
    Wydawnictwo Grupa IMAGE opublikowało nowy poradnik-podręcznik pt. "Karta rowerowa". W książce znajdziemy przystępnie opisane zasady ruchu drogowego i bezpiecznej techniki jazdy na rowerze, uwzględniające zmiany wprowadzone przez tzw. nowelę rowerową z maja 2011 roku.

    „Karta rowerowa” jest bogato ilustrowana dużymi, poglądowymi rysunkami. To rozszerzona wersja broszury „Rowerzyści. Przepisy po zmianach”, którą wydawnictwo opracowało i następnie wydało wspólnie z „Dziennikiem. Gazetą Prawną” jako dodatek do niej.

    "Karta rowerowa" to pozycja niezbędna dla wszystkich, którzy ulegając czarowi roweru, już „śmigają” po drogach i ulicach miast, ale i dla tych, którzy dopiero na rowery wsiadają. Szczególnie dla młodych adeptów rowerowego szaleństwa, starających się o uzyskanie pierwszego prawa jazdy – karty rowerowej.

    Znajdziecie tu omówienie przepisów ruchu drogowego (te trzeba po prostu trzeba znać!), ale i podpowiedzi, jak z nich korzystać, by czuć się pewnie wśród innych uczestników ruchu.

Jazda na rowerze jest wielką przyjemnością. Niech będzie także bezpieczna.

    „Karta rowerowa” jest dostępna w wersji podstawowej i w wersji z płytą CD, zawierającą program z pytaniami testowymi na kartę rowerową.


Książkę można zamówić bezpośrednio u wydawcy:
www.grupaimage.plDodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze