Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Nagrody za życzenia

27-07-2011, kategoria Aktualności - Porady

Nagrody za życzenia    Jeszcze przez dwa tygodnie na stronie internetowej programu „Bezpieczeństwo dla wszystkich” Renault, uczniowie szkół podstawowych mogą wziąć udział w konkursie „Złóż życzenia Dekadzie BRD 2011-20”. Zadanie polega na wymyśleniu życzeń dla ogłoszonej przez ONZ inicjatywy wspieranej przez koncern Renault. Forma życzeń jest dowolna – może to być tekst, obraz, utwór audio lub wideo.

    Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do 10 sierpnia wypełnić formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie programu „Bezpieczeństwo dla wszystkich” Renault www.bezpieczenstwo.renault.pl i dodać stworzone przez siebie życzenia w formie elektronicznej za pośrednictwem serwisu. Inwencja jest dowolna – może to być tekst, grafika, zdjęcie, piosenka, a nawet film z życzeniami od dzieci dla ogłoszonej na całym świecie Dekady BRD 2011-20. Nadesłane utwory oceni jury złożone z przedstawicieli organizatora konkursu, które przyzna nagrodę główną oraz trzy wyróżnienia. Zwycięzca otrzyma nowoczesną hulajnogę z zestawem bezpieczeństwa (kask, ochraniacze i odblaski), a wyróżnieni - odblaskowe plecaki z zestawami odblasków. Więcej szczegółów i regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej www.bezpieczenstwo.renault.pl

    Celem inicjatywy ogłoszonej przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych jest ustabilizowanie, a następnie zmniejszenie liczby śmiertelnych wypadków na drogach w skali globalnej poprzez intensyfikację działań prowadzonych na szczeblu krajowym, regionalnym i globalnym przez instytucje publiczne, jak i partnerów pozarządowych – w tym koncern Renault. Dekada BRD 2011-20 ruszyła na całym świecie 11 maja 2011 r.


Nagroda - odblask.


Nagroda - plecak.


Strona internetowa - formularz.Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze