Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Bezpieczne wakacje 2011 – kontrole autobusów

20-06-2011, kategoria Aktualności - Porady

Bezpieczne wakacje 2011 – kontrole autobusów    W związku z rozpoczynającymi się wakacjami warto przypomnieć o możliwości kontroli kierowców i autobusów, którymi dzieci i młodzież wyjeżdża na letni wypoczynek.

    W Warszawie kontroli dokonują policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, w ramach działań „Bezpieczne wakacje 2011”.

    Kontrole autobusów wykonywane są na parkingu samochodowym przylegającym do hali widowiskowo-sportowej „Torwar" przy ulicy Łazienkowskiej. Aby umówić kontrolę należy dzwonić:

  • w dni powszednie, w godzinach 8.00-16.00, pod nr tel. 22 603 77 18
  • w weekendy i święta oraz codziennie po godz. 16.00 pod nr tel. 22 603 77 55. Pod tym numerem przyjmowane są także prośby o kontrolę autobusu przeprowadzaną w miejscu odjazdu dzieci.

    Oczywiście, nie tylko dzieci ze stolicy muszą być bezpieczne. Zachęcamy zatem organizatorów wyjazdów do korzystania z pomocy zarówno Policji, jak też funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego. W lokalnych mediach i na stronach internetowych znajdą Państwo informacje na ten temat. Ostrożności i rozwagi nigdy za wiele.Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze