Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Najmłodszym w dniu ich święta

16-06-2011, kategoria Aktualności

Najmłodszym w dniu ich święta    2 czerwca br. Szkoła Podstawowa w Kotuniu, przy wsparciu Wójta Gminy i rodziców, na terenie Domu Pracy Twórczej Reymontówka przygotowała dzieciom atrakcyjną imprezę z okazji Dnia Dziecka.

    Organizatorzy zadbali o to, by zapewnić dzieciom różne atrakcje. Impreza rozpoczęła się rajdem rowerowym ze szkoły do Chlewisk, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie klas I-IV. W peletonie, pilotowanym przez policjantów miejscowego komisariatu i Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, jechali również przedstawiciele władz na czele z Wójtem, nauczyciele i rodzice.

    Na miejscu czekało wiele atrakcji – pokaz strażacki, żołnierze prezentowali wojskowy samochód terenowy, a policjanci sprzęt używany w codziennej służbie.

    Pracownicy siedleckiego WORD-u zorganizowali najmłodszym szereg konkursów. Dzieci mogły wziąć udział w konkursach z zakresu wiedzy o ruchu drogowym, wypróbować osobiście symulator zderzeń. Dla wszystkich uczestników konkursów WORD Siedlce przygotował atrakcyjne nagrody, dlatego też chętnych było wielu.

    Podsumowując imprezę Wójt Gminy Kotuń, Sławomir Adamiak, zapewnił, że imprezy o takim charakterze, gdzie oprócz wspólnej zabawy propagowane są zasady bezpieczeństwa, na stałe wpiszą się w harmonogram życia lokalnej społeczności.Na zdjęciach - fotorelacja z imprezy:

Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze