Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » AktualnoÅ›ci
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Najmłodszym w dniu ich święta

16-06-2011, kategoria Aktualności

Najmłodszym w dniu ich święta



    2 czerwca br. SzkoÅ‚a Podstawowa w Kotuniu, przy wsparciu Wójta Gminy i rodziców, na terenie Domu Pracy Twórczej Reymontówka przygotowaÅ‚a dzieciom atrakcyjnÄ… imprezÄ™ z okazji Dnia Dziecka.

    Organizatorzy zadbali o to, by zapewnić dzieciom różne atrakcje. Impreza rozpoczęła siÄ™ rajdem rowerowym ze szkoÅ‚y do Chlewisk, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie klas I-IV. W peletonie, pilotowanym przez policjantów miejscowego komisariatu i Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, jechali również przedstawiciele wÅ‚adz na czele z Wójtem, nauczyciele i rodzice.

    Na miejscu czekaÅ‚o wiele atrakcji – pokaz strażacki, żoÅ‚nierze prezentowali wojskowy samochód terenowy, a policjanci sprzÄ™t używany w codziennej sÅ‚użbie.

    Pracownicy siedleckiego WORD-u zorganizowali najmÅ‚odszym szereg konkursów. Dzieci mogÅ‚y wziąć udziaÅ‚ w konkursach z zakresu wiedzy o ruchu drogowym, wypróbować osobiÅ›cie symulator zderzeÅ„. Dla wszystkich uczestników konkursów WORD Siedlce przygotowaÅ‚ atrakcyjne nagrody, dlatego też chÄ™tnych byÅ‚o wielu.

    PodsumowujÄ…c imprezÄ™ Wójt Gminy KotuÅ„, SÅ‚awomir Adamiak, zapewniÅ‚, że imprezy o takim charakterze, gdzie oprócz wspólnej zabawy propagowane sÄ… zasady bezpieczeÅ„stwa, na staÅ‚e wpiszÄ… siÄ™ w harmonogram życia lokalnej spoÅ‚ecznoÅ›ci.



Na zdjęciach - fotorelacja z imprezy:









Dodaj komentarz
Kod weryfikuj¹cy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imiÄ™(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze