Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Rajd Rowerowy Junior Bike – finał kampanii „Spokojna głowa w Kasku”

31-05-2011, kategoria Aktualności - Porady

Rajd Rowerowy Junior Bike – finał kampanii „Spokojna głowa w Kasku”    Zapraszamy chętnych w wieku od 6 do 10 lat na Rajd Rowerowy Junior Bike – finał kampanii „Spokojna głowa w Kasku”

    Kampania jest częścią największego europejskiego programu edukacyjnego na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drodze ROSYPE (Road Safety for Young People in Europe), współfinansowanego przez Komisję Europejską i organizowanego przez Michelin.

    Programowi ROSYPE w Polsce patronują: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. Partnerami akcji są: Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Komenda Główna Policji, Komenda Stołeczna Policji, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie i Polski Czerwony Krzyż i Straż Miejska.

    Każdy uczestnik Rajdu Rowerowego Junior Bike – otrzyma przed startem kask rowerowy ufundowany przez organizatora – Michelin Polska. Dzieci będą startować w 5 grupach wiekowych – od 6 do 10 lat. Pomiędzy każdym z etapów rajdu planowane są konkursy, pokazy oraz wystąpienia ekspertów w zakresie bezpieczeństwa na drodze.

    Warunkiem udziału w Rajdzie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przyniesienia na rajd podpisanej zgody rodziców. - zgoda rodziców na udział w rajdzie w załczniku.

    Zapraszamy chętnych wieku od 6 do 10 lat do zarejestrowania się i wzięcia udziału w Rajdzie Junior Bike.


Miejsce: Plac Teatralny, Warszawa
Data: 5 czerwca 2011 r. (niedziela)
Godzina: 10:30Zgoda rodziców do pobrania - pobierz ->>


Osoba kontaktowa ws. zgłoszeń udziału w Rajdzie jest Marta Jaskolowska - marta.jaskolowska@hillandknowlton.plDodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze