Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

„Moda na odblaski. Włącz Myślenie” - konkurs na projekt naklejki odblaskowej

15-02-2011, kategoria Aktualności - Porady

„Moda na odblaski. Włącz Myślenie” - konkurs na projekt naklejki odblaskowej    W związku z powodzeniem, jakim cieszył się konkurs plastyczny dla dzieci w 2010 r. (nadesłano ponad 700 prac), Ministerstwo Infrastruktury - Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ogłasza nowy konkurs „Moda na odblaski. Włącz Myślenie” na projekt naklejki odblaskowej.

    Celem konkursu jest pozyskanie projektu praktycznego, estetycznego i przyjaznego dzieciom elementu odblaskowego. Wykonana na podstawie projektu naklejka odblaskowa ma służyć poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zachęcać dzieci do noszenia materiałów odblaskowych.

    W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski. Prace należy złożyć w terminie do 30 marca br. Komisja Konkursowa zdecyduje o wyłonieniu trzech zwycięzców, którym przyzna nagrody rzeczowe. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.krbrd.gov.pl.

    Konkurs związany jest z inauguracją Dekady Działań na rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w latach 2011-2020, ogłoszonej przez Organizację Narodów Zjednoczonych i jest częścią kampanii społecznej „Moda na odblaski. Włącz myślenie”


Koordynatorem projektu jest Emilia Krawczyk, konsultantka ds. promocji w Sekretariacie KRBRD: tel. (22) 630 10 71, e-mail: ekrawczyk@mi.gov.pl.Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze