Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Wakacyjne abecadło - debata na temat bezpiecznych zachowań podczas wakacji

01-07-2010, kategoria Aktualności - Porady

Wakacyjne abecadło - debata na temat bezpiecznych zachowań podczas wakacji    7 lipca br., w hotelu Jan III Sobieski w Warszawie, odbędzie się „Wakacyjne abecadło – debata na temat bezpiecznych zachowań podczas wakacji”.

    Celem debaty jest zwrócenie uwagę społeczeństwa na tematy zwiazane z bezpieczeństwem podczas wakacji - nad wodą, w lesie, podczas wyjazdów zagranicznych. Goście podzielą się wiedzą na temat właściwych zachowań podczas różnych niebezpiecznych zdarzeń, do których może dojść szczególnie w tym okresie.

    Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali przedstawiciele: WOPR, Policji, Straży Pożarnej, GIS-u oraz lekarzy alergologów i internistów, którzy opowiedzą i zaprezentują wiedzę ze swojej dziedziny.

    Zaproszone zostały również liczne znane osoby, które podzielą się doświadczeniem związanym z takim przygotowaniem swoich podróży, aby były one bezpieczne. Wśród zaproszonych gości będą: Wojciech Cejrowski, Marek Kamiński, Mateusz Damięcki, Paweł Królikowski i wielu innych.

    Wydarzenie jest skierowane do mediów, organizatorów letnich wyjazdów dla dzieci, rodziców, dzieci, przedstawicieli firm i liderów opini publicznej, aby za ich pośrednictwem przekazane informacje spotkały się z żywym oddźwiękiem społecznym i przyczyniły się do upowszechnienia zasad bezpieczeństwa. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych - wystarczy wypełnić "Formularz zgłoszeniowy" (kliknij, żeby pobrać dokument w formacie pdf lub kliknij, żeby pobrać dokument w formacie word)


Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze