Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

WORD Ostrołęka: W roku 2010 nowa edycja konkursu BRD dla szkół podstawowych i gimnazjów na łamach „Tygodnika Ostrołęckiego”

25-01-2010, kategoria Aktualności

WORD Ostrołęka: W roku 2010 nowa edycja konkursu BRD dla szkół podstawowych i gimnazjów na łamach „Tygodnika Ostrołęckiego”    Wielki konkurs na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla szkół podstawowych i gimnazjów subregionu ostrołęckiego organizowany jest przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce, wspólnie z "Tygodnikiem Ostrołęckim", pod patronatem medialnym Radia "OKO". Trwa kolejna jego edycja.

    Co tydzień do wygrania jest rower ufundowany przez WORD. Kupony zgłoszeniowe dla szkół są dostępne w każdym nowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego". Szkoła musi przysłać do WORD wypełniony kupon. Tam co tydzień jest prowadzone losowanie szkoły. Informacja o tym, która szkoła została wylosowana, jest podawana na łamach TO, wraz z numerem kuponów, które zbierają dzieci z wylosowanej szkoły. Następnie do tej szkoły przyjeżdża dyrektor WORD, Mirosław Augustyniak oraz przedstawiciele "Tygodnika Ostrołęckiego" i Radia "OKO" i w sposób jawny, przy udziale dzieci i nauczycieli, losowana jest główna nagroda - rower. Pozostali uczestnicy konkursu, którzy złożyli kupon, otrzymują nagrody pocieszenia - zestawy lamp rowerowych.

    Tym razem szczęśliwy kupon numer 1 przypadł Szkole Podstawowej w Szwelicach gm. Karniewo. Nagrodę główną, rower, wylosowała Katarzyna Konopka, uczennica klasy V. Pozostałym dzieciom wręczono nagrody pocieszenia - podręczniki młodego rowerzysty.
Grzegorz KaliszewskiDodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze