Nauczyciele » Porady metodyczne » Metodyk radzi
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Pierwszy kosmita na Gronie

16-11-2009, kategoria Aktualności - Metodyk-Radzi - Porady

Pierwszy kosmita na Gronie    Wirtualny nauczyciel bezpieczeństwa ruchu drogowego – kosmita Woosh – promuje bezpieczne poruszanie się po drogach na portalu społecznościowym Grono.net.

    Każdy może już dodać do grona swoich znajomych sympatycznego ufoludka Woosha. Wirtualny ekspert programu „Bezpieczeństwo dla wszystkich” Renault będzie dyskutował z internautami na tematy związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Na założonym właśnie gronie programu, Woosh będzie na bieżąco informował o wszelkich nowościach związanych z jubileuszem dziesięciolecia akcji.

    Grono „Bezpieczeństwa dla Wszystkich” Renault daje również możliwość spotkania się uczestników wszystkich dotychczasowych edycji programu. Akcja Renault, skierowana do uczniów szkół podstawowych, ich rodziców oraz nauczycieli, jest obecna w Polsce od 2000 roku. Najstarsi uczestnicy mają dzisiaj ponad 22 lata!

    Przyjaciele Woosha i programu będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Wszystko po to, aby prawidłowe zachowania w ruchu drogowym promować wśród jak największej liczby internautów.


    Program edukacyjny „Bezpieczeństwo dla Wszystkich”, którego to jedna z najstarszych, najpoważniejszych i największych inicjatyw na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci na drogach w Polsce i w Europie. W tym roku program obchodzi jubileusz dziesięciolecia. Akcja ma charakter międzynarodowy i jest realizowana w 19 państwach na świecie. Do tej pory, w programie wzięło udział ponad 10 milionów dzieci - w tym 680 000 z Polski.


Strony internetowe:
http://grono.net/bezpieczenstwo-renault/
http://bezpieczenstwo.renault.pl


Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze