Rodzice - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Rodzice » Obejrzyj z dzieckiem
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Filmy: krajowy i światowy finał Programu "Bezpieczeństwo dla wszystkich" firmy Renault

07-09-2009, kategoria Aktualności - Wykorzystaj - Obejrzyj z dzieckiem

  Filmy: krajowy i światowy finał Programu "Bezpieczeństwo dla wszystkich" firmy Renault


     W naszym Portalu na bieżąco relacjonujemy przebieg kolejnych edycji programu "Bezpieczeństwo dla wszystkich" firmy Renault, zachęcając do udziału w nich uczniów i nauczycieli. Przypomnijmy sobie, jak wyglądały finały programu - polski w Warszawie i światowy w Paryżu - w roku szkolnym 2008/2009.

    Zachęcamy Państwa, i Nauczycieli, i Rodziców, do obejrzenia tych filmów w towarzystwie dzieci i wspólnego zastanowienia się, co Wy, razem ze swoimi podopiecznymi, możecie zrobić, by na drogach było bezpiecznie.

    Program Renault jest jedną z wielu propozycji - możecie z niej skorzystać. Możecie także poszukać innych gotowych ofert, albo wymyślić własny sposób na edukację komunikacyjną. W każdym przypadku rozejrzyjcie się za sprzymierzeńcami dla swoich działań - znajdźcie organizacje, instytucje, firmy, życzliwe osoby, które Wam pomogą.

    Pamiętamy wszak, że każda aktywność służąca bezpieczeństwu może okazać się tym, co komuś uratuje zdrowie, a nawet życie.Załączniki:

1. Film: "Finał Programu "Bezpieczeństwo dla wszystkich" firmy Renault (Warszawa, 25 kwietna 2009 r.). obejrzyj ->>
2. Film: "Światowy Finał Programu "Bezpieczeństwo dla wszystkich" firmy Renault (Paryż'2009). obejrzyj ->>Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze