Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Konkurs „Bezpieczna droga do szkoły"w Iłży i Kozienicach

22-06-2009, kategoria Aktualności

Konkurs "Bezpieczna droga do szkoły"w Iłży i Kozienicach


    17 czerwca br. w Publicznym Gimnazjum Gminnym w Iłży i w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach kolejne grupy dzieci wzięły udział w finałowych rozgrywkach w ramach konkursu "Bezpieczna droga do szkoły". Konkurs zorganizował Samorząd Województwa Mazowieckiego we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Radomiu, burmistrzami, dyrektorami szkół, Komendą Powiatową Policji w Kozienicach i Komisariatem Policji w Iłży.

    Programem objęto 340 uczniów z klas IV, V i VI ze Szkoły Podstawowej oraz I i II z Gimnazjum. Przedstawiciele 28 klas, po wypełnieniu testów z zakresu przepisów ruchu drogowego i zasad udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej, pokonywali przeszkody na torze rowerowym.

    Nagrody główne - rowery, aparaty fotograficzne i mp-3 - wręczył zwycięzcom Piotr Szprendałowicz, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego.

    Wszyscy uczestnicy otrzymali zestaw młodego rowerzysty: podręcznik "Moje pierwsze prawo jazdy - karta rowerowa", kask rowerowy, oświetlenie do roweru, kamizelkę odblaskową, elementy odblaskowe oraz plecak, film i deskę do nauki pływania.Fotorelacja z Iłży
Fotorelacja z Kozienic
Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze