Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Malujemy i już wiemy - chodzę i jeżdżę bezpiecznie

25-05-2009, kategoria Aktualności - Porady - Galeria - Wspólna zabawa

Malujemy i już wiemy - chodzę i jeżdżę bezpiecznie

Uwaga!

Już wkrótce w sprzedaży znajdzie się edukacyjna książeczka dla dzieci młodszych i starszych pt. "Malujemy i już wiemy - chodzę i jeżdżę bezpiecznie", która bawiąc, uczy zasad ruchu drogowego, a w niej zgadywanki, krzyżówki, rebusy, historyjki obrazkowe, malowanki i mnóstwo porad.Polecamy tę książeczkę nauczycielom i rodzicom.
Korzystając z zawartych w niej materiałów dydaktycznych, nauczyciele będą mogli zaplanować ciekawe lekcje i jeszcze lepiej przygotować dzieci ze szkoły podstawowej do bezpiecznego udziału w ruchu drogowym. Warto skorzystać z zamieszczonych w niej rysunków, przykładowych sytuacji drogowych, krzyżówek, rebusów i innych materiałów.
Rodzicom z jej pomocą będzie łatwiej wyjaśnić swoim pociechom, dlaczego należy nosić odblaski, chodzić za miastem poboczem lewą stroną drogi, jeździć rowerem w kasku, korzystać z drogi dla rowerów, opisać, co sygnalizuje policjant itp., itd.

Książeczka ma format A4, objętość 36 stron. O tym, kiedy, gdzie i za ile można ją kupić, powiadomimy, gdy tylko ukaże się w sprzedaży.Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze