Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

WORD Ostrołęka: Kolejne rowery dla szkół rozlosowane w konkursie BRD

01-04-2009, kategoria Aktualności

WORD Ostrołęka: Kolejne rowery dla szkół rozlosowane w konkursie BRD    Trwa wielki konkurs na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla szkół podstawowych i gimnazjów subregionu ostrołęckiego, organizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce, wspólnie z "Tygodnikiem Ostrołęckim", pod patronatem medialnym Radia "OKO".

    Przypominamy, że co tydzień do wygrania jest rower ufundowany przez WORD. Kupony zgłoszeniowe dla szkół są dostępne w każdym nowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego". Szkoła musi przysłać do WORD wypełniony kupon, gdzie raz w tygodniu prowadzone jest losowanie. Informacja o tym, która szkoła została wylosowana, jest podawana na łamach "TO", wraz z numerem kuponów, które zbierają dzieci z wylosowanej szkoły. Następnie do tej szkoły przyjeżdża dyrektor WORD, Mirosław Augustyniak oraz przedstawiciele "Tygodnika Ostrołęckiego" i Radia "OKO". W sposób jawny, przy udziale dzieci i nauczycieli, losowana jest główna nagroda w postaci roweru. Pozostali uczestnicy konkursu, którzy złożyli kupon, otrzymują nagrody pocieszenia - zestawy lamp rowerowych.

    Kolejną wylosowaną placówką, była Szkoła Podstawowa w Amelinie gmina Krasnosielc. W szkole tej nagrodę główną - rower - wylosował uczeń klasy I, Krystian Grzegorczyk, a pozostali uczniowie, którzy brali udział w konkursie, podobnie jak we wszystkich pozostałych placówkach, dostali zestawy lamp rowerowych.

Szkoła Podstawowa w Amelinie, gmina Krasnosielc

Kolejne wylosowane szkoły:

1. Szkoła Podstawowa w Rakach gmina Krasnosielc - nagrodę główną, rower, wylosował Łukasz Kaszuba, uczeń IV klasy.

Szkoła Podstawowa w Rakach, gmina Krasnosielc

2. Szkoła Podstawowa w Drążdżewie gmina Krasnosielc - nagrodę główną, rower, wylosował Alan Jagodziński, uczeń V klasy.

Szkoła Podstawowa w Drążdżewie

3. Szkoła Podstawowa w Szwelicach gmina Karniewo - nagrodę główną, rower, wylosował Sebastian Banasiak, uczeń I klasy.

Szkoła Podstawowa w Szwelicach gmina Karniewo

4. Szkoła Podstawowa w Drążdżewie gmina Krasnosielc - nagrodę główną, rower, wylosowała Sylwia Dudek, uczennica V klasy.

Szkoła Podstawowa w Drążdżewie, gmina Krasnosielc

5. Szkoła Podstawowa w Chorzelach - nagrodę główną, rower, wylosowała Klaudia Siedlecka, uczennica IV klasy, pozostali uczniowie, którzy brali udział w konkursie, otrzymali nagrody pocieszenia - zestawy lamp rowerowych, kaski, kamizelki odblaskowe i plecaki.

Szkoła Podstawowa w Chorzelach zdj. nr 1

6. Szkoła Podstawowa w Romanach-Seborach, gmina Krzynowłoga Mała - nagrodę główną, rower, wylosował Paweł Nowicki, uczeń II klasy.

Szkoła Podstawowa w Romanach-Seborach, gmina Krzynowłoga Mała

7. Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej - nagrodę główną, roweru wylosował Maciej Gazda, uczeń II klasy.

Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze MałejDodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze