Nauczyciele » Sylwetki
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Siedlce: Cecylia Radzikowska.

24.03.2009, kategoria Sylwetki

Cecylia Radzikowska
- starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach

    Cecylia Radzikowska jest osobą, która zawsze chętnie służy swoim szkołom radą i pomocą w kwestiach bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Osobiście przyczyniła się do zamontowania na ulicach przy Szkole Podstawowej w Węgrowie progów zwalniających i świateł ostrzegawczych nad przejściem dla pieszych.

    Pani wizytator od wielu lat angażuje się w organizację i nadzoruje przebieg etapu powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Jest propagatorem idei bezpieczeństwa na drodze, współorganizatorem Powiatowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Węgrowie. Nauczyciele wychowania komunikacyjnego i dyrektorzy szkół zawsze mogą liczyć na jej osobistą pomoc oraz rady dotyczące edukacji komunikacyjnej.

    Za ogromny wkład pracy i zaangażowanie włożone w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w 2009 roku Społeczna Rada BRD przyznała Pani Cecylii Radzikowskiej wyróżnienie "Za zasługi dla bezpieczeństwa ruchu drogowego"Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze