Nauczyciele » Sylwetki
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Warszawa: Krzysztof Łaptaszyński

05.03.2009, kategoria Sylwetki

Warszawa: Krzysztof Łaptaszyński    Krzysztof Łaptaszyński, jako Zastępca Dyrektora Departamentu Organizacji i Nadzoru w Mazowieckim Urzędzie Marszałkowskim, przejawia szczególną troskę i zaangażowanie w różnego przedsięwzięcia mające na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego w regionie.

    Jest inicjatorem i koordynatorem wielu akcji i działań prewencyjno-profilaktycznych, jak np. przekazywanie pomocy dydaktycznych do szkół oraz przedmiotów poprawiających bezpieczeństwo dzieci i młodzieży szkolnej, czy też organizowanie w szkołach konkursów i turniejów brd. W 2008 r. uczestniczył w przygotowaniu i rozpowszechnieniu filmu "Pierwsza pomoc", adresowanego do wszystkich mieszkańców Mazowsza, którzy chcieliby nabyć umiejętność prawidłowego udzielania pierwszej pomocy. Dostarcza on konkretną i precyzyjną wiedzę.

    K. Łaptaszyński, współpracując z wieloma instytucjami samorządowymi na Mazowszu, inicjuje w terenie działania poprawiające bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W uznaniu zasług został wyróżniony odznaką "Za zasługi dla bezpieczeństwa ruchu drogowego w województwie mazowieckim".Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze

  • Dnia 19-09-2010 20:25 - napisał(a) małgorzata

    Wszystko fajnie tylko gdzie konkretne nauczanie tej młodzieży jak ma się zachować na drodze .Teoria to jedno wielkie blle,blle którego z reguły dzieci nie słuchają tylko udają że są zainteresowani. Praktyka i tylko praktyka może skutecznie ich czegoś nauczyć.
    matka dwójki dzieci w wieku 13 i 14 lat