Nauczyciele » Sylwetki
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Siedlce: Janusz Cabaj

02.02.2009, kategoria Sylwetki

Siedlce: Janusz Cabaj    Janusz Cabaj jest młodszym aspirantem w Sekcji Kontroli Ruchu Drogowego w Siedlcach WRDKWP z s. w Radomiu.

    Jako policjant ruchu drogowego, od wielu lat angażuje się w rozwijanie różnorodnych form promocji bezpieczeństwa ruchu drogowego, edukację dzieci i młodzieży jako uczestników w ruchu drogowym na terenie powiatu siedleckiego grodzkiego i ziemskiego. Poświęca wiele swego wolnego czasu i energii, aby najmłodsi uczestnicy ruchu drogowego nauczyli się w sposób bezpieczny korzystać z dróg i nie stali się ofiarami zdarzeń drogowych. Chętnie przyjmuje zaproszenia na spotkania w szkołach, na których nie tylko teoretycznie, ale także praktycznie, bezpośrednio na drodze, uczy ostrożności, odpowiedzialności za własne życie i zdrowie. Jest rozpoznawany przez uczniów, a wiele szkół uznało GO za swego przyjaciela.

    Jest animatorem wielu akcji i przedsięwzięć edukacyjnych, aktywnie uczestniczy w organizacji etapu powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Stara się także propagować ideę bezpieczeństwa na drogach poprzez promocję tej tematyki w lokalnych gazetach i telewizji, a tym samym dotrzeć do dorosłych użytkowników dróg.

    Za trud włożony w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego Janusz Cabaj w 2007 roku otrzymał wyróżnienie "Za zasługi dla bezpieczeństwa ruchu drogowego".Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze

  • Dnia 17-04-2012 16:05 - napisał(a) Angelica

    Ludzie żeby cokolwiek dały jlikekoawiek zmiany trzeba zacząć od edukacji już jeżdżących. Co z tego, że człowiek nauczy się przepisf3w, jeździć kiedy i z przodu i z tyłu jadą cwaniacy, ktf3rzy czekają tylko żeby wyprzedzać na trzeciego, cisnąć ile fabryka dała przez miasto itd. Co krok to kretyn na drodze. Co dadzą zmiany w sposobie zdawania prawa jazdy ? Przecież jak człowiek wychowuje się w patologii albo od urodzenia ma dziurę w mf3zgu to choćby walić młotem to nie wkujesz mu żadnych racji Powinna być selekcja przez psychologa i możliwość zdawania od ok 30 lat, wtedy może będzie mniej wypadkf3w i zwiększy się choć trochę kultura na drodze