Nauczyciele » Sylwetki
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Siedleckie: Hanna Bolesta

26.01.2009, kategoria Sylwetki

Siedleckie: Hanna Bolesta    Hanna Bolesta jest starszym wizytatorem Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach.

    Pani wizytator od kilku lat wchodzi w skład Powiatowego Zespołu BRD w Sokołowie Podlaskim. Wspólnie z panią wizytator Barbarą Radman angażuje się w organizację i nadzoruje przebieg etapu powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Jest propagatorem idei bezpieczeństwa na drodze. Nauczyciele wychowania komunikacyjnego zawsze mogą liczyć na jej osobistą pomoc i rady dotyczące edukacji komunikacyjnej.

    Jej zaangażowanie w działalność Powiatowego Zespołu BRD wpływa na skuteczność podejmowanych działań lokalnych. Powiatowy Zespół BRD, występując o wyróżnienie dla Pani Hanny Bolesty, w uzasadnieniu podał:
"Dzięki Jej osobistemu zaangażowaniu w propagowanie wiedzy z zakresu brd możliwe jest coroczne, coraz liczniejsze uczestniczenie większej ilości uczniów i szkół w działaniach związanych z popularyzacją wiedzy z zakresu brd. Należy zauważyć, że dzięki temu w powiecie sokołowskim, w eliminacjach Powiatowego Turnieju BRD, udział wzięło ponad 80% szkół. Znalazło to przełożenie w znikomej ilości zdarzeń drogowych z udziałem dzieci."

    Za trud włożony w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w 2007 roku Pani Hanna Bolesta otrzymała wyróżnienie "Za zasługi dla bezpieczeństwa ruchu drogowego"Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze