Nauczyciele » Sylwetki
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Siedleckie: Barbara Radman

26.01.2009, kategoria Sylwetki

Siedleckie: Barbara Radman    Barbara Radman jest starszym wizytatorem Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach.

    Pani Barbara wykazuje się ogromnym zaangażowaniem społecznym w na rzecz bezpieczeństwa dzieci na drodze, daleko wykraczającym poza granice służbowego obowiązku. Jest autentycznym animatorem działań w zakresie brd. W roku 1993 była współautorem i współorganizatorem konkursu "Chrońmy dzieci" na terenie rejonu i ówczesnego województwa siedleckiego. Konkurs dla uczniów klas I-IV obejmował zagadnienia ruchu pieszych i cieszył się ogromnym zainteresowaniem szkół.

    Pani Radman osobiście poszukiwała sponsorów nagród dla najlepszych, z ramienia kuratorium koordynowała prace zespołu do spraw organizacji, w skład których wchodzili przedstawiciele instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo ruchu drogowego.

    Od kilku lat wchodzi w skład Powiatowego Zespołu BRD w Sokołowie Podlaskim, angażuje się w organizację i nadzoruje przebieg etapu powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Dzięki jej osobistemu zaangażowaniu w propagowanie wiedzy z zakresu brd corocznie wzrasta uczestnictwo uczniów i szkół powiatu sokołowskiego w różnego rodzaju akcjach, konkursach, przedsięwzięciach promujących bezpieczne poruszanie się po drogach.

    Za trud włożony w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w 2007 roku Barbara Radman otrzymała wyróżnienie "Za zasługi dla bezpieczeństwa ruchu drogowego".Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze