Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Halinów: Bezpieczna Droga do Szkoły

08-12-2008, kategoria Aktualności

Halinów: Bezpieczna Droga do Szkoły    5 grudnia br., w hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół w Halinowie, odbyła się impreza w ramach programu "Bezpieczna droga do szkoły". W spotkaniu wzięły udział dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z gminy i miasta Halinów.

    Dzieci, po napisaniu testu z zakresu przepisów o ruchu drogowym, wykazały się swoimi umiejętnościami w jeździe po torze rowerowym. Nad prawidłowością przejazdu czuwali pracownicy WORD z Warszawy oraz policjanci z Sekcji Profilaktyki Społecznej Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

    Po zsumowaniu punktów za obie konkurencje wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali nagrody w postaci rowerów, aparatów cyfrowych i MP3, a wszyscy uczestnicy imprezy - elementy wyposażenia rowerzysty podnoszące bezpieczeństwo w drodze do szkoły (kaski rowerowe, kamizelki i elementy odblaskowe, lampki rowerowe, odblaskowe plecaki i smycze).

    Nagrody uroczyście wręczali: Jolanta Damasiewicz - Burmistrz Halinowa, Janusz Kurczak - Sekretarza, Andrzej Szklarski - Dyrektor WORD w Warszawie oraz Krzysztof Knyż - przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Fotorelacja z przebiegu imprezy
Sprawę prowadzi:
Ewa Dymarska
Nr tel. 0-22 59-79-706Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze