Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

WORD Ostrołęka: Kolejny rower wylosowany

17-11-2008, kategoria Aktualności

WORD Ostrołęka: Kolejny rower wylosowany    Jak już informowaliśmy, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce wspólnie z "Tygodnikiem Ostrołęckim" prowadzi Wielki konkurs na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów subregionu ostrołęckiego pod patronatem medialnym Radia "OKO". Co tydzień do wygrania jest rower ufundowany przez WORD. Kupony zgłoszeniowe dla szkół są dostępne w każdym nowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego ". Szkoła musi przysłać wypełniony kupon do WORD, gdzie co tydzień jest losowana szkoła. Informacja o tym, która została wylosowana, jest podawana na łamach "TO", wraz z numerem kuponów, które zbierają jej uczniowie. Po przyjeździe do szkoły Dyrektora WORD, Mirosława Augustyniaka oraz przedstawicieli "Tygodnika Ostrołęckiego" i Radia "OKO", losowana jest wśród nich, w sposób jawny, przy udziale dzieci i nauczycieli, główna nagroda - rower.

    Kolejną placówką wylosowaną w roku 2008 r. została Szkoła Podstawowa w Rakach, gmina Krasnosielc - kupon nr 44. Nagrodę główną w postaci roweru otrzymała Monika Kruk, uczennica klasy VI Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Rakach. Pozostali uczniowie, którzy złożyli kupon konkursowy, otrzymali zestawy lamp rowerowych.

Na zdjęciu od lewej: Mirosław Augustyniak - Dyrektor WORD w Ostrołęce, zwyciężczyni konkursu - Monika Kruk; z prawej: mgr Teresa Kaszuba - Dyrektor Szkoły.Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze