Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Stowarzyszenie „Droga i Bezpieczeństwo” prosi o 1% naszych podatków

16-07-2008, kategoria Zobacz koniecznie

Stowarzyszenie „Droga i Bezpieczeństwo” prosi o 1% naszych podatków Jak deklaruje prezes Stowarzyszenia, Ryszard Fonżychowski, uzyskane w ten sposób środki zostaną wykorzystane na pomoc ofiarom wypadków drogowych oraz działania, których celem jest ratowanie zdrowia i życia ludzkiego.

Stowarzyszenie „Droga i Bezpieczeństwo”, współpracę z którym nasz Portal podjął już jesienią ubiegłego roku obejmując patronatem medialnym jego Ogólnopolską Akcję „Wypadki drogowe – porozmawiajmy”, zwróciło się do nas z prośbą o przypomnienie i zachęcenie naszych Czytelników do wsparcia finansowego poprzez przekazanie 1% swoich podatków.


Stowarzyszenie Droga i Bezpieczeństwo

Jak deklaruje prezes Stowarzyszenia, Ryszard Fonżychowski, uzyskane w ten sposób środki zostaną wykorzystane na pomoc ofiarom wypadków drogowych oraz działania, których celem jest ratowanie zdrowia i życia ludzkiego. Stowarzyszenie podejmuje akcje i kampanie w zakresie poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jest jedną z tych organizacji, które nie tylko chcą, ale i potrafią skutecznie animować oraz włączać się w konkretne działania, zarówno edukacyjne, jak i o innym charakterze. Popierając wszelką aktywność w tym zakresie, przekazujemy Państwa prośbę Stowarzyszenia „Droga i Bezpieczeństwo” w przekonaniu, że nie pozostaną Państwo obojętni na ten apel.Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze