Rodzice - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Rodzice » Galeria - pomoce i podręczniki » Nauczanie zintegrowane
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Autochodzik

14-01-2008, kategoria Nauczanie-zintegrowane

Autochodzik

Zestaw przeznaczony dla dzieci przedszkolnych. Pozwala na montaż samochodów i innych elementów drogi z miękkich, kolorowych modułów oraz organizowanie zabawy uczącej podstaw bezpiecznego zachowania na drodze.
Stworzone zestawy i pojedyncze wyroby poprzez swoją uniwersalna formę i różnorodność elementów mogą być używane przez cały rok, zarówno w pomieszczeniach jak i na dworze.
Nie tylko ułatwiają naukę prawidłowych zasad ruchu drogowego, ale również prowadzenie zajęć rozwijających sprawność manualną czy koordynacje ruchową.

Autochodzik to gama produktów skoncentrowanych na bezpieczeństwo dzieci na drodze. Uczymy dzieci prawidłowych nawyków.
Chronimy i przygotowujemy je do samodzielności w ruchu drogowym. Wdrażamy w życie hasło: Bawimy ucząc.


Mięciutkie autko
Pierwsze autko dla najmłodszych dzieci. Łatwo otwierane drzwi. Odczepiane elementy. Mięciutkie. Bezpieczne

Szkoła jazdy - zestaw
Specjalny zestaw edukacyjny do wychowania komunikacyjnego. Ponad 100 elementów. Różne typy aut. Stacja benzynowa-torba-namiot.

Wyścig - zestaw
Specjalny zestaw dla grup dziecięcych. Różnorodne elementy i typy aut pozwalają na budowę trasę do zabaw sprawnościowych.

Odblaskowe serduszko - zestaw
Specjalnie zaprojektowany dla grup przedszkolnych i szkolnych zestaw odblaskowy do codziennego użytku. Ułatwia zrozumienie hasła "widzę i jestem widoczny".

Serduszko na rower - zestaw
Zestaw odblaskowy dla dzieci. Składa się z kamizelki odblaskowej i serduszka lub plecaka torebki. Używany w czasie jazdy rowerem lub wycieczek pieszych.

Serduszko na drogę
Serduszko z uniwersalną zawieszką zwiększa widoczność dziecka. Do stosowania w samochodzie, przy plecaku, na ręce, rowerze..

Latająca kierownica
Mięciutka kierownica o uniwersalnym zastosowaniu. Do zabaw w auto, jako poduszka, podkolannik, latający talerz, siedzisko, stoliczek itd.

Odblaski
Różnego rodzaju i wielkości odblaski do stosowania przez dzieci w rożnych sytuacjach. Zwiększają widoczność.

Prawo Jazdy
Specjalnie zaprojektowane Prawa Jazdy dla dzieci uczestniczących w zabawach Pierwszej Szkoły Nauki Jazdy.

Zadania dla rodzinki
Karty do wypełnienia przez dzieci i wspólnej pracy z rodzicami. Są one świetnym sposobem na przekazanie ważnych informacji dla rodziców.

Teczka Lidera BRD
Zestaw różnych pomocy dydaktycznych pozwalających na przeprowadzenie z dziećmi szeregu zajęć z wychowania komunikacyjnego

Odgłosy Ulicy
Płyta audio CD wraz ze scenariuszem do zajęć związanych z ćwiczeniami służącymi polepszaniu umiejętności rozpoznawania sytuacji na drodze.

Kamizelka dla Lidera
Specjalna czterokolorowa kamizelka odblaskowa dla nauczyciela /Lidera Bezpiecześńtwa Ruchu Drogowego/ prowadzącego zajęcia z dziećmi.

Kamizelka dla dziecka
Specjalna czterokolorowa kamizelka odblaskowa dla dziecka do użycia w pieszych i rowerowych spacerach czy wycieczkach.

Pojazdy
Uzupełnienie zestawu do pierwszej nauki jazdy. Pojazdy typu autobus pozwolą rozszerzyć możliwości zabaw z dziećmi.

Autoriada
Impreza podsumowująca całoroczną pracę z dziećmi. Specjalne zadania do wykonania, plac manewrowy, tor wyścigowy pozwala ocenić postępy dzieci.

Warsztaty komunikacyjne
Szkolenie dla nauczycieli specjalizujących się w prowadzeniu zajęć z wychowania komunikacyjnego. Tematyka i ćwiczenia dopasowane do programu Autochodzik.

Pierwsza Nauka Jazdy
Zestaw zabaw, ćwiczeń i zadań dla najmłodszych dzieci. Pozwala przekazać podstawową wiedzę i kształtować właściwe nawyki z zakresu BRD.

Płyta edukacyjna
Film pokazujący rożne możliwości jakie daje zestaw AUTOCHODZIK. Praktyczne ćwiczenia z dziećmi inspiracją do własnych zajęć.

Dystrybutor: Mirosław Wołowik


Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze