Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Powiat legionowski: „Bezpieczna droga do szkoły” w Wieliszewie

08-10-2014, kategoria Aktualności

Powiat legionowski: „Bezpieczna droga do szkoły” w Wieliszewie    15 października br. o godzinie 11.00 w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki przy ul. Modlińskiej 60 w Wieliszewie odbędzie się uroczyste zakończenie imprezy pn. „Bezpieczna droga do szkoły” zorganizowanej dla 177 uczniów.


    Uczniowie z klas I i II będą uczestniczyli w pokazie udzielania pierwszej pomocy na fantomach do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej, przygotowanym przez ratowników medycznych z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” SPZOZ oraz wezmą udział w konkursie rysunkowym nt. bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

    Uczniowie z klas III będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w jeździe rowerem i wezmą udział w konkursie polegającym na przejeździe po torze rowerowym, który przeprowadzą pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie.

    Wszyscy uczniowie uczestniczący w imprezie otrzymają zestawy rowerzysty, zawierające: kask rowerowy, pas naramienny, oświetlenie do roweru oraz elementy odblaskowe, natomiast zwycięzcy konkursów otrzymają nagrody dodatkowe.
Polub Nas na Facebook-u :-)Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze