Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Powiat siedlecki: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”

04-02-2014, kategoria Aktualności

Powiat siedlecki: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”    W dniu 20 marca 2014 r., o godzinie 13.00, w Zespole Oświatowym w Żelkowie-Kolonii, przy ul. Siedleckiej 202, odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.

    260 dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych i klas I-II szkół gimnazjalnych, reprezentujących 12 gmin i miasto z powiatu siedleckiego (Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Mordy, Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn) przystąpi do konkursu wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Po rozwiązaniu testu z zakresu przepisów ruchu drogowego, najlepsi uczniowie przystąpią do części praktycznej – będą uczestniczyli w przejeździe po torze rowerowym.

    Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy Finału powiatowego Konkursu otrzymają zestawy rowerzysty zawierające: kask rowerowy, kamizelkę odblaskową, oświetlenie do roweru, elementy odblaskowe oraz podręcznik „Moje pierwsze prawo jazdy - karta rowerowa”.
Polub Nas na Facebook-u :-)Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze