Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Szkolenie dla nauczycieli egzaminujących na kartę rowerową

29-11-2013, kategoria Aktualności - Porady

Szkolenie dla nauczycieli egzaminujących na kartę rowerową    Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie informuje, że zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt.1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami (Dz. U. Nr 30 poz. 151 z późn. zm.) organizuje specjalistyczne warsztaty szkoleniowe z zakresu ruchu drogowego dla nauczycieli, którzy będą sprawdzać niezbędną wiedzę i umiejętności osób ubiegających się o wydanie karty rowerowej.

    Celem warsztatów jest wzbogacenie wiedzy i umiejętności nauczycieli, ze szczególnym uwzględnieniem zasad przeprowadzania i organizacji egzaminów oraz ich standaryzacji. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a uczestnictwo zostanie potwierdzone wydaniem zaświadczenia uprawniającego do egzaminowania kandydatów na rowerzystów.

    Warsztaty organizowane są w terminach uzależnionych od ilości zgłoszeń i potrzeb. Odbywają się w siedzibie WORD w Warszawie, przy ulicy Odlewniczej 8. Czas trwania zajęć – 1 dzień.

    Aby wziąć udział w szkoleniu, należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres mailowy: szkolenia@word.waw.pl lub faxem nr: 22 - 597 67 43.

    Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 22 - 597 67 41 lub 22 - 597 67 42


Załączniki do pobrania:

  1. Program szkolenia. pobierz PDF -->> lub pobierz DOC -->>
  2. Karta zgłoszeniowa. pobierz PDF -->> lub pobierz DOC -->>
Polub Nas na Facebook-u :-)Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze

  • Dnia 01-12-2013 19:29 - napisał(a) Redakcja

    Program do odczytywania plików PDF można pobrać z tego miejsca: http://www.adobe.com/pl/products/reader.html i jest on całkowicie bezpłatny.

  • Dnia 01-12-2013 18:34 - napisał(a) Piotr

    Przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej na napisanym w PDFie formularzu wiąże się z posiadaniem dość drogiego programu komputerowego. Nie łatwiej dla wszystkich byłoby zamieścić formularz w formacie doc docx - edycja byłaby dostępna wówczas dostępna dla wszystkich