Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Uroczysty apel w Zespole Szkół w Jabłonnie Lackiej

30-06-2013, kategoria Aktualności - Porady

Uroczysty apel w Zespole Szkół w Jabłonnie Lackiej    Jak co roku pod koniec czerwca dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Jabłonnie Lackiej na uroczystym apelu podsumowują mijający rok szkolny. Tegoroczne podsumowanie odbyło się 26 czerwca.

    Podczas uroczystości wręczono nagrody najaktywniejszym uczniom działającym w szkolnych kołach zainteresowań, konkursach i organizacjach szkolnych.

    W apelu uczestniczyli także przedstawiciele Banku Spółdzielczego, którzy przyznali Szkolnej Kasie Oszczędności nagrodę za zajęcie II miejsce w konkursie regionalnym. SKO opiekują się panie Beata Milewska i Ewa Moczulska.

    Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z Siedlec nagrodzili uczniów biorących udział w szkolnej akcji „Jestem bezpieczny na drodze”. Zespół Szkół w Jabłonnie Lackiej od 8 lat współpracuje z WORD-em w zakresie poprawy bezpieczeństwa dzieci na drodze przygotowując szereg akcji. W ramach szkolnej akcji „Jestem bezpieczny na drodze” przygotowano m.in. apele, konkurs plastyczny, konkursy wiedzy, kursy udzielania pierwszej pomocy dla uczniów, spotkania z policjantem. Nauczyciele klas młodszych uczyli dzieci zasad resuscytacji oraz pozycji bocznej ustalonej. Po kursie odbył się konkurs sprawdzający wiedzę uczniów w tym zakresie. Koordynatorem akcji była pani Anna Kożuchowska-Kiryluk. Pan Jerzy Chmieliński, specjalista ds. BRD z siedleckiego WORD-u pogratulował uczniom i ich opiekunom, podkreślił, że takie systematyczne działania przynoszą efekty.

    Na koniec złożył życzenia miłego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.


Fotorelacja z przebiegu Uroczystości

Uczniowie zgromadzeni na apelu.


Jerzy Chmieliński podczas wręczania nagród.


Jerzy Chmieliński podczas wystąpienia.


Nagradzanie najmłodszych.


Zwyciężczynie konkursu plastycznego odbierają nagrody.


Pamiątkowe zdjęcie z nagrodzonymi uczniami.

Polub Nas na Facebook-u :-)Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze