Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Warszawa: Piknik „Bądź bezpieczny w mieście” na zakończenie wakacji

24-08-2012, kategoria Aktualności - Porady

Warszawa: Piknik „Bądź bezpieczny w mieście”
na zakończenie wakacji    Powoli kończą się wakacje i zbliża rok szkolny, więc w najbliższy wtorek, 28 sierpnia, w godz. 10.00-14.00, władze Warszawy zapraszają dzieci oraz ich rodziców i opiekunów do udziału w pikniku na zamknięcie „Lata w mieście” na Agrykoli, przygotowanym przez stołeczne służby mundurowe.

    Gościem specjalnym pikniku na Agrykoli będzie Zofia Noceti-Klepacka, brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Londynie, która spotka się z dziećmi około godz. 10:30.

    Służby dbające o bezpieczeństwo mieszkańców stolicy przygotowały specjalny program dla uczniów korzystających z akcji „Lato w mieście”. Komenda Stołeczna Policji zaprezentuje swoje pojazdy służbowe, w tym m.in. poduszkowiec. Będą także policyjne psy i konie. Państwowa Straż Pożarna zaprasza m.in. na konkursy sprawnościowe polegające na układaniu skrzynek w wieżę. Z kolei Straż Graniczna przygotowała namiot ze strzelnicą pneumatyczną. Swoje atrakcje przygotowała także Straż Miejska m. st. Warszawy.

    Ponadto na dzieci będą czekały m.in.: stanowisko robotów podczas warsztatów „Misja marsjańska”, namiot Indian oraz 23 stanowiska gier i zabaw zręcznościowych, i umysłowych, a także ścianka wspinaczkowa oraz bugee – trampolina. Te i inne atrakcje przygotowały - Biuro Edukacji oraz Biuro Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy.

Wstęp wolny!
Polub Nas na Facebook-u :-)Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze