Społeczna Rada BRD w Siedlcach podsumowuje działania
Społeczna Rada BRD w Siedlcach podsumowuje działania
4 czerwca br. Społeczna Rada BRD w Siedlcach podsumowała przebieg i wyniki Ogólnopolskiego Turnieju BwRD w regionie siedleckim. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście – komendanci komend powiatowych policji, starostowie oraz zaangażowani w przygotowanie i przeprowadzenie eliminacji turnieju z pięciu powiatów: siedleckiego, garwolińskiego, łosickiego, węgrowskiego i sokołowskiego.
W posiedzeniu uczestniczyli: Dariusz Napiórkowski, Dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Marek Świszcz, zastępca komendanta Komendy Wojewódzkiej Policji , były komendant Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.
Spotkanie Rady rozpoczęło się uroczystym wręczeniem wyróżnień „Za zasługi dla bezpieczeństwa ruchu drogowego w regionie siedleckim”. Statuetki otrzymali:
- Marek Świszcz – zastępca Mazowieckiego Komendanta Policji
- Marek Chciałowski – Starosta Garwolina
- Bożena Zbieć – Starostwo Powiatowe w Siedlcach
- Krzysztof Fedorczyk – Starosta Węgrowa
- Barbara Jakubisiak – dyrektor Szkoły Podstawowej w Węgrowie
- Mieczysław Szymański – nauczyciel ZS w Sterdyni
- Włodzimierz Kucharczyk – nauczyciel SP Nr 4 w Sokołowie Podlaskim
- Roman Kasprowicz - Starostwo Powiatowe w Łosicach
- Leszek Budrewicz – Dyrektor Zarządu Dróg w Łosicach
- Andrzej Wróbel – dyrektor ZS w Dziewulach
- Jolanta Szcząchor – dyrektor ZS w Zbuczynie
- Jacek Zowczak – dyrektor SP Nr 5 w Garwolinie
- Zofia Misior – nauczyciel akademicki U PH w Siedlcach
- Edyta Barycka – Wydział Prewencji KMP w Siedlcach.
Jacek Kobyliński, Przewodniczący Społecznej Rady BRD, dyrektor WORD Siedlce, dziękując wyróżnionym za dotychczasową pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa w rejonie siedleckim, życzył im wielu pomysłów do dalszych działań. Nadmienił, że nasz rejon jest kuźnią kadr, wiele osób awansowało na wyższe stanowiska na szczeblu wojewódzkim. W podsumowaniu przygotowań i przebiegu eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju BwRD i MTM zwrócono uwagę na duże zainteresowanie turniejem, sprawne przeprowadzenie eliminacji powiatowych i dobry poziom przygotowania zawodników.
W tym roku drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 Technikum Nr 3 w Siedlcach reprezentująca rejon siedlecki na etapie wojewódzkim odniosła ogromny sukce,s zajmując I miejsce i tym samym uzyskując awans do reprezentowania Mazowsza na szczeblu krajowym. Nasza reprezentacja uplasowała się na VI miejscu w kraju.
Wyniki z poszczególnych powiatów turnieju BwRD przedstawiono w formie prezentacji, prezentacja w załączeniu.
Załączniki:
Prezentacja „Podsumowanie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym i Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2012”. pobierz ->>
Fotorelacja z przebiegu spotkania
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Polub Nas na Facebook-u :-)
Wasze komentarze